#1 2009-01-12 18:30:33

Karukashi

Użytkownik

3819333
Zarejestrowany: 2009-01-12
Posty: 24
Punktów :   

Wygrane Sparingi

Tutaj będ± pisane wszystkie WYGRANE spary. Zostaj± tu umieszczane tylko wyniki sparów nic więcej ! Różne inne posty będ± usuwane ! Gratulacje itp. składać na chatboxie

Offline

 

#2 2009-02-09 20:58:42

Sucker

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-01-12
Posty: 41
Punktów :   

Re: Wygrane Sparingi

DeathZone vs KOD 3:2 Na ostatniej mapie poszli i zostało tylko dwóch a spar był umówiony na 3vs3. Dlatego trzeci set jest wygrany walkoverem.

Db_Hierbas 10:2 dla KOD

Db_Magneto 10:4 dla KOD

Db_Stadium_1FIX2 10:2 dla DeathZone

Db_(nie znam nazwy) 10:6 dla DeathZone

Db_......  ...:... dla ............ Walkover

Offline

 

#3 2009-02-17 15:45:01

Sucker

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-01-12
Posty: 41
Punktów :   

Re: Wygrane Sparingi

DeathZone vs AFI 3:1.... Grali¶my spokojnie az do ostatniej mapy kiedy zaczęła się kłótnia. My mieli¶my wybierać mapę, wybrałem magneto i od razu Deffito powiedział że niemożna grac na tych samych mapach... więc przerzucił mapę na naturefalls2 ja się sprzeciwiłem i dałem magneto wtedy kodi nasz zasłużony członek klanu   powiedział niech będzie naturefalls2 deffito przerzucił i znów się wkurzyłem bo oni nie maja prawa zmieniać za nas mapę, i mówili ze kodi potwierdził, a kodi nie ma prawa wybierać map tylko mi dawać propozycje jaki¶ map np. na tych na których gra dobrze, deffito powiedzial ze gramy na naturefalls2 bo kodi to ''potwierdził'' a ja znów ze kodi nie ma prawa... i mówili ze maja screena jak kodi mówi dajcie naturefalls2 i ze wrzuci to na soldatdbfsl ale oni nie mog± wybierać mapy za nas a kodi niema prawa wybierać mapy za mnie wiec za przeproszeniem niech się ''odpieprz±''.. Ostatnia mapę uznali¶my za walkower bo 1. wyrzucili nas z serwera 2. straszyli nas Szlol'em...


Db_Hierbas: (Red)DeathZone 10:4 AFI(Blue)

Db_Magneto: (Red)DeathZone 10:1 AFI(Blue)

Db_Dodgeball: (Red)AFI 10:7 DeathZone(Blue)

Db_........ : ............. : ............ (WALKOWER)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mysterycabal.pun.pl www.ksczarniboguniewo.pun.pl www.modthesims3.pun.pl www.antybarca.pun.pl www.mobileinfo.pun.pl